Marmor töötasapind

Marmor oma unikaalse mustriga annab igale köögile ja vannitoale ajatu välimuse. Marmor on suhteliselt poorne ja vedelikke imav kivim. Seetõttu ei ole ta soovitatud materjal köökides kasutamiseks. Kindlasti peab vältima punase veini, kohvi ja happeliste vedelike sattumist pinnale. Regulaarne hooldus aitab säilitada kaunist siidjast välimust aastateks.

Faasitud

Ümarfaasitud

Poolümar

Täisümar

Antiik

Marmor on poorne ja suure imavusega materjal, mistõttu vajab marmor erilist hoolt. Igapäevaseks puhastamiseks soovitame kasutada niisket mikrokiudlappi. Vajadusel võib kasutada õrnalt leeliselist puhastusvahendit või spetsiaaliselt marmorile mõeldud vahendit. Ära kasuta abrasiivseid, happelisi ega pleegitavaid vahendeid.
Kohv, punane vein, õlid ja happelised puuviljad võivaivad marmorpinda kahjustada, need tuleb puhastada koheselt. Soovitame marmorpinda töödelda 1-2 aasta järel spetsiaalse impregreerimisvedelikuga, et pind ei oleks plekkidele nii vastuvõtlik.
Kuna marmor on pehme ja poorne, kriimustub pind üsna kergesti, seetõttu tuleb alati kasutada lõikealuseid. Marmor on küll kuumakindel, kuid kriimustuste vältimiseks soovitame kasutada ka kuumaaluseid.

Bianco Carrara C

Bianco Carrara CD

Breccia Sarda

Emperador Dark

Nero Marquina

Verde Guatemala

Näidised võivad reaalsusest erineda.
Kui soovid paremat ülevaadet. Telli meie spetsialist näidistega endale koju.

Küsi pakkumist

© Kripex OÜ